Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Ardeşen’de Silahlı Kavga: Belediye Başkanı Hayatını Kaybetti

Ardeşen’de Silahlı Kavga: Belediye Başkanı Hayatını Kaybetti

haber haber - - 2 dk okuma süresi
17 0

Belediye Başkanıyla Husumetli Kişiler Arasında Çıkan Kavga Kanlı Bitti

Ardeşen’in Tunca beldesinde bir dönem AKP’den belediye başkanlığı yapan Ahmet Naci Aytemiz ile daha önceden husumetli olduğu kişiler arasında dün yaşanan olay kanlı bitti.

Silahlı Kavga Markette Başladı

Dün saat 14.30 sıralarında bir markette çıkan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Taraflar arasındaki kavgada tabancalar çekildi ve birbirlerine ateş edildi.

Belediye Başkanı Kanlar İçinde Yere Yığıldı

Kavganın şiddeti artınca tabancalar konuşmaya başladı. H.K.’nin ateşlediği tabancadan çıkan kurşunlar Ahmet Naci Aytemiz’e isabet etti. Aytemiz kanlar içinde yere yığılırken, ismi açıklanmayan bir kişi de omzundan yaralandı.

Şüphelilerden İkisi Yakalandı, İkinci Bir Kişi Aranıyor

Olay yerinden kaçan şüphelilerden silahlı kavga sırasında kullanılan tabancalarla birlikte 2 şüpheli polis ekipleri tarafından yakalandı. 1 kişinin ise halen arandığı bildirildi.

Güvenlik Kamerasına Yansıyan Görüntüler Olayı Aydınlattı

Olayın ardından güvenlik kameralarının kaydettiği görüntülerde, Ahmet Naci Aytemiz’in markette darp edilip silahla tehdit edilmesi ve sonrasında yaşanan kaos anları net bir şekilde görüntülendi.

Silahlı kavga sonucunda Ardeşen’in Tunca beldesi sakinleri büyük bir şok yaşarken, polis olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.

İlgili Yazılar