Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Yeni Takımdan Sesleniş

Yeni Takımdan Sesleniş

haber haber - - 3 dk okuma süresi
19 0

 

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Cevdet Akınal, Kana-Bıyık ile bu sezon sonrası yollarını ayıracaklarını açıklamasında bulundu. FK Başkanı Akınal, Steven Caulker’a transfer teklifinde bulunduklarını açıklamalarında belirtti. 1xbetm.info

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Cevdet Akınal’ın olay açıklamalarının detayları ise şöyle…

Başkan Cevdet Akınal’ın ilk açıklamaları Kana Bıyık hakkındaydı. Kana Bıyık hakkında oldukça sert açıklamalar yapan Başkan Akınal, açıklamalarını Radyospor’da Oley.com’un sunduğu Anadolu Ateşi programında Salim Manav’a yaptı.

Başkan Karagümrük maçında eksiklikleri olduğunu belirtirken açıklamalarını şöyle devam etti: “Eksikliklerden dolayı başarılı olamadık. Beşiktaş maçında ise sahada mücadele eden bir takımımız vardı. Beşiktaş maçında galibiyeti kaçıran taraf biz olduk. İnşallah Yeni Malatyaspor maçını kazanarak bu şansızlığımızı kırmak istiyoruz.”

Deniz Hümmet Transferi ve Kana-Bıyık Açıklamaları

Deniz Hümmet ile anlaştıklarını açıklayan Başkan Deniz Hümmet’in İsveç Futbol Federasyonu ile sorunları olduğunu söyledi. Bu problemin çözüleceğini ve Deniz Hümmet’in takımlarına dahil olacağını açıklamalarına ekledi.

Oldukça sert açıklamaları Kana-Bıyık için sürdürdü. Başkan Cevdet Akınal Kana-Bıyık ile yollarını ayıracağını dile getirdi. Marius Sumudica’dan sonra bir türlü anlaşma yakalayamadıklarını, Kana-Bıyık, Sumudica’ya bağlı bir oyuncu olduğunu söyledi. Ve şunları ekledi:

‘’Yaptığı bu hareketleri Sumudica’nın kumandasında yapıyor gibi. Erol Hoca, takımda tembel çalışmayan oyuncu görmek istemiyor. Takımımızda yer alan otuz oyuncumuz kamp sürecimizde 5 kilo zayıflarken Kana Bıyık 20 kilo fazlasıyla döndü. Kampımıza dönmeden önce Kana Bıyık üç gün önce halı sahada maç yapıyor… Sonra sakatlanıyor ve sakat bir şekilde kampımıza geliyor. Bununla ilgili kendisiyle konuştuğumuzda ise bize ‘Ben koşmadan da oynarım.’ diyebiliyor. Biz de Kana Bıyık ile konuştuk. Transfer dönemleri bitmeden kendisine yeni bir takıp bulup göndereceğiz. “

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir