Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Mersin
  4. »
  5. Vali Ali Hamza Pehlivandan Anamur Turu

Vali Ali Hamza Pehlivandan Anamur Turu

haber haber - - 2 dk okuma süresi
21 0

[ad_1]

Mithat ÜNAL-Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan beraberinde Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir,  İl Emniyet Müdürü Mehmet ASLAN, Mersin İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ercan Atasoy, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç Anamur’da incelemede bulundular.
 İlk olarak yapımı devam eden Akdeniz Sahil yolu Demirören mahallesinde yol şantiyesini ziyaret ederek, KGM 5. Bölge Müdürü İlhan Aytekin tarafından yol inşaatı hakkında sunum yapıldı. Vali Pehlivan, Demirören – Anıtlı arasını kapsayan Akdeniz Sahil yolunu yerinde inceledi.
 Akdeniz Sahil yolu Demirören Anıtlı arasında T1 tüneli önünde basın açıklaması yapan Vali Pehlivan, Akdeniz Sahil Yolunun sadece ilimizin ve bölgemizin değil Tüm ülkemiz için önemli ve en büyük projelerinden birisi olduğunu söyleyerek proje hakkında bilgiler verdi.
 Tünel inşaatındaki ziyaretinin ardından Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, Ören Mahallesinde yapımı tamamlanan Sefa Mert spor tesisi ve Anamur Özel Eğitim uygulama okulunu ziyaret ederek özel öğrencilere hediyeler verdi, onlarla bir süre sohbet etti.
 Vali Pehlivan, Kamu kurum kuruluş temsilcileri, oda başkanları, Sektör temsilcileri, iş adamları ve Muhtarlar ile Öğretmen evinde huzur ve değerlendirme toplantısı yapan, Vali Ali Hamza Pehlivan daha sonra yapımı tamamlanan Anamur İskelesi ve çevresinde incelemede bulundu. Akabinde Anamur Anadolu Lisesini ziyaret ederek, öğretmenlerle ve okul müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi. Vali Pehlivan, bu yıl hizmete açılan Dr. Devlet Bahçeli Parkının 2’nci etabını gezerek incelemede bulundu. Ardından Yapımı devam eden kaymakamlık binasını inceleyerek ziyaretini sonlandırdı.
MHA

 

[ad_2]

MHA

İlgili Yazılar