Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Ulthera Nedir?

Ulthera Nedir?

haber haber - - 5 dk okuma süresi
15 0

Ulthera Nedir?

En son teknolojilerden biri olan ulthera ameliyatsız cilt bakım işlemlerinden biridir. Bu teknoloji sayesinde genç ve sağlıklı bir görünüm elde etmek mümkündür. Ulthera fiyatı kullanılan cihazların üstün özellikleri doğrultusunda belirlenir.

Ulthera Ne İşe Yarar?

Ulthera fiyatı işlemin gerçekleştiği kliniklerde uzman kişilerin profesyonelliği doğrultusunda planlanır. Ulthera cilt bakım işlemleri içerisinde en çok ilgi gören ve en çok tercih edilen uygulamalardan biridir. Bu uygulama sayesinde esnekliğini kaybeden cilt ve dokular yeniden sıkılaşarak gergin bir görünüme kavuşur.

Ulthera cihazı üstün bir teknoloji ile üretildiği için ses dalgaları ve ısı enerjisi ile cilt altında bulunan hasarlı dokuları uyarır. Uyarılan hasarlı dokular sıkılaşarak daha pürüzsüz ve sağlıklı bir yapıya kavuşur.

Özellikle 30’lu yaşlardan sonra kolajen üretiminin azalması ile birlikte ortaya çıkan cilt problemleri ulthera işlemi sayesinde son bulur. Isı enerjisi sayesinde kolajen üretimi yeniden tetiklenir ve cilt kendi kendini onarmaya başlar. Ulthera fiyatı isteğe bağlı uygulanan seanslar sonrası hesaplanır.

Ulthera Nasıl Yapılır?

Ulthera uygulaması öncelikle cihaz başlığının cilt üzerinde gezdirilerek hasarlı dokuları belirlemesi ile başlar. Belirlenen hasarlı dokulara ısı atışları yapılır ve böylece dokular yeniden sağlıklı hale gelerek kolajen üretimi artar. Ulthera fiyatı işlemi gerçekleştiren uzmanın deneyimi ve uygulayacağı kombine işlemlere göre belirlenir.

Ulthera Kimlere Uygulanır?

Daha sıkı ve gergin bir cilde sahip olmak isteyen tüm bireyler yeni nesil ulthera cihazları sayesinde cilt problemlerinden kurtulabilirler. Deri altında bulunan katmanları ulaşan ısı enerjisi cilde sağlıklı ve genç hale getirir. Cilt problemlerinden kurtulmak isteyen herkes ulthera teknolojisinden yararlanabilir. Ulthera fiyatı kişiye özel planlanır.

G5 Masajı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Hızlı titreşimleri sayesinde cildin sıkılaşmasını sağlayan G5 masajı daha çok sevindik tedavisinde kullanılır. Bu nedenle biraz daha çok popo, üst bacak, karın ve kol bölgesine uygulanır.

Her cilt tipine uygun özel başlığı bulunan G5 masajı dinlendirici etkisi ile vücuttaki toksinleri atarak kan dolaşımını hızlandırır.

G5 Masajı Avantajları Nelerdir?

Güvenilir bir uygulama olan G5 masajı birçok avantaja sahiptir. Selülit tedavisinde kalıcı etkiler gösterdiği gibi bölgesel incelme amacıyla da kullanılır. Bu nedenle bireyleri sosyal, psikolojik açıdan rahatlatır.

Cildin toparlanmasını sağlayan G5 masajı kas ve eklem ağrılarına da son verir. Fazla yağları yakarak vücudun rahatlamasına yardımcı olur.

G5 Masajı Fiyatları

Her vücuda kolayca uygulanan G5 masajı fiyatları tercih edilen klinikler tarafından belirlenir.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Bölgesel incelme amacıyla kullanılan soğuk Lipoliz vücutta biriken inatçı bölgesel yağları dondurarak vücuttan uzaklaştırır. Soğuk Lipoliz fiyatları bölgesel yağlanma problemine göre hesaplanır.

Soğuk Lipoliz Etki Ne Zaman Başlar? Kaç Seans Gerekir?

Uzman kişiler tarafından uygulanan soğuk Lipoliz ilk seanstan itibaren gözle görülür etkili ve kalıcı sonuçlar ortaya koyar. Vücudun ihtiyacı doğrultusunda soğuk Lipoliz tek seansta yeterli olabileceği gibi bazı durumlarda birkaç seans tekrar edebilir. Bu nedenle soğuk lipoliz fiyatları tekrar eden seans sayısı göz önünde bulundurularak hesaplanır.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

Bölgesel inatçı yağlar daha çok vücudun kol, bacak, karın, basen kısmında birikir. Biriken bu yağlar diyet programları ile silinemediği takdirde soğuk Lipoliz tedavisi devreye girer. Dolayısıyla soğuk Lipoliz vücudun her bölgesinde kolayca uygulanabilir. Uygulanan bölge ve bölge genişliği göz önünde bulundurularak soğuk Lipoliz fiyatları belirlenir.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Soğuk Lipoliz 1-2 seans sürer. Seans sayısı göz önünde bulundurularak soğuk Lipoliz fiyatları belirlenir.

Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk lipoliz fiyatları kliniklerin güncel fiyat politikası ile bağlantılıdır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir