Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Takipçi Paket Fiyatları

Takipçi Paket Fiyatları

haber haber - - 2 dk okuma süresi
28 0

Takipçi Paket Fiyatları

Takipze sitesinde sosyal medya kullanıcılarının hesaplarının takipçi sayılarının arttırılması için takipçi satın alma paketleri bulunur. Bu paketleri satın alan kullanıcılar hesaplarını büyütmeye çalışırlar. Organik ve canlı takipçi hesapları sayesinde büyüyen sosyal medya hesapları sahiplerine daha çok gelir sağlar. Örneğin tiktok takipçi satın al paketini satın alan bir kullanıcı tiktok hesabının takipçi sayısını büyüterek görüntülenme sayılarını yükseltir.

Takipze sitesinde müşterilere sunulan birçok farklı takipçi satın almak için paket fiyatları bulunur. Bunlardan en azı 100 takipçi ile 10 tl olarak başlar, 20 bin takipçi 1500 tl olarak biter. Paketlerin takipçi sayıları dışında verdikleri hizmetlerde hiçbir farklılık yoktur. Hepsi güvenilir paketlerdir. Paketlerin siparişleri geldikten sonra hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmetin müşteri tarafından alınması için harekete geçilir. İşlemler tamamlandıktan sonra kullanıcı adı ve bir link ile müşteriler hizmetleri kullanmaya başlar.

Takipçi Paket Fiyatları Neye Göre Değişir?

Sosyal medya kullanıcılarının satın aldıkları takipçi paketlerinin fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde düzenlenir. Takipze sitesinde tiktok kullanıcıların için en az 100 takipçili paket varken en çok da 20 bin takipçili paket satışı gerçekleştirilir. Bu paketler içerisindeki hizmetler genellikle aynıdır. 7/24 canlı destek hizmeti her paket içerisinde müşterilere sunulur.

Paketlerin fiyatlarının farklılık göstermesinin nedenlerinden biri satın alınmak istenen takipçi sayılarının farklı olmasıdır. Satın alınmak istenen takipçi sayısı az ise fiyat daha uygundur. İstenilen takipçi sayısının artması ile paketlerin fiyatlarının da arttığı görülür. Bu sebepten dolayı paketlerde fiyat farklılıkları oluşur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir