Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Serhat Bölükbaşı Bssales Tekstil adında yeni bi firima daha kuruyor Bssalestekstil

Serhat Bölükbaşı Bssales Tekstil adında yeni bi firima daha kuruyor Bssalestekstil

haber haber - - 8 dk okuma süresi
27 0

Son dönemlerde herkesin dilimde olan diğer bir konuda da bitcoin ve piyasası. Öyle ki bitcoini bilmek ayrı bu sayede para kazanmak ayrı bir başarı. Bu konuda en başarılı isimlerden biri de bu işi hakkı ile yapan Serhat Bölükbaşı. Serhat Bölükbaşı aslen Malatyalı. 18 yaşında olan ve İstanbul’da yaşamakta olan Serhat Bölükbaşı genç yaşta okulu bırakıp iş hayatına atılmış oldukça cesaretli bir adım ile kimine göre korkutucu gelse de yaptığı girişimler ve kurduğu şirketlerle ne kadar doğru kararlar verdiğini görebiliyoruz. Şu an kendisini girişimleri ve genç yaşta açtığı şirketleri ile de tanıyoruz zaten. Serhat Bölükbaşı BS Salesin CEO su. Bununla beraber Türkiye’nin Bitcoin tesislerinin %40 da onun kontrolünde. Durum böyle olunca bitcoin konusunda ona profesyonel bir yatırımcı demek yanlış olmaz. Kripto ile bu kadar ilgili olan ve işini bunun üzerine kuran Serhat Bölükbaşı bu konu üzerinden çalışanlara ise müjdeyi vermişti. Yıl sonu kripto paranın büyük bir patlama yapacağını dile getirdi. Bunun üzerine kendisinin de bu konuda büyük bir yatırımı olduğunu da ekledi.

Serhat Bölükbaşı kripto ve kazım tesislerinde son 6 ayda çok zarar ettiğini duyurmuştu.

Serhat Bölükbaşı aslen Malatyalı. 18 yaşında olan ve İstanbul’da yaşamakta olan Serhat Bölükbaşı genç yaşta okulu bırakıp iş hayatına atılmış. Çoğu kişi için bu durum ne kadar korkutucu gelse de o bu işin altından kalkmış biri. Yaptığı girişimler ve kurduğu şirketlerle piyasada oldukça önemli şeyler yaptı. Cesaretli adımlar atarak hayatını kazanan Serhat Bölükbaşı’nı Şu an girişimleri ve genç yaşta açtığı şirketleri ile de tanıyoruz zaten. Serhat Bölükbaşı BS Salesin CEO su. Kripto para ve piyasası ile ilgilen Serhat Bölükbaşı için de her zaman olaylar olumlu olmuyor. Öyle ki Serhat Bölükbaşı kripto ve kazım tesislerinde son 6 ayda çok zarar ettiğini duyurmuştu. Fakat bu durum her ne kadar kriptonun yükselmesi var ise zarar etme durumununda olduğunun göstergesi. Bu yüzden bunu bilerek bu işi yapmak ise aslında profesyonel olan şey. Öyle ki Serhat Bölükbaşı tüm bu olasılıkları bilip bu işi bilen ve girişimcilik konusu ve kriptoda önemli işler yapan biri.

Serhat Bölükbaşı Bssales Tekstil adında yeni bir firma daha kuruyor

Bitcoin piyasası karmaşık bir iş düzeni. Çoğu kişi bu işe girmiş ve parasını yatırdı. Fakat bu iş bu kadarla bitmez. Akıllı hamleler ile bitcoin konusunda uzman olmak gerekir. Bu konuda en başarılı isimlerden biri de Businesserhat. Gerçek ismi ile Serhat Bölükbaşı aslen Malatyalı. 18 yaşında olan ve İstanbul’da yaşamakta olan Serhat Bölükbaşı genç yaşta okulu bırakıp iş hayatına atıldı. Bu fikir en başta ailesi ve çevresi için korkutucu gelse de yaptığı girişimler ve kurduğu şirketlerle ne kadar doğru kararlar verdiğini görebiliyoruz. Şu an kendisini girişimleri ve genç yaşta açtığı şirketleri ile de tanıyoruz zaten. Serhat Bölükbaşı BS Salesin CEO su. Bununla beraber Türkiye’nin Bitcoin tesislerinin %40 da onun kontrolünde. Durum böyle olunca bitcoin konusunda ona profesyonel bir yatırımcı demek yanlış olmaz.
Son olarak kurduğu şirketi de açıklayan Serhat Bölükbaşı şirketinin içeriğinden de bahsetti. Serhat Bölükbaşı Brassales Tekstil adında yeni bir firma ile sektöre giriş yaptı. Bu şirket ile oldukça önemli bir adımı da attı. Sadece kendi için değil çevresi içinde oldukça güzel işler yapan Serhat Bölükbaşı sadece bitcoin konusunda değil tekstil konusunda da resmen bir gurur.

İş adamı Serhat Bölükbaşı mami değer Businesserhat ınstagramda 1M takipçiyi geçmesi ile beraber piyasada bilinir hale geldi.

Instagram oldukça büyük bir sosyal alan. Birçok kişiyi de içinde barındırıyor. Bunlardan biri de Serhat Bölükbaşı. Serhat Bölükbaşı aslen Malatyalı. 18 yaşında olan ve İstanbul’da yaşamakta olan Serhat Bölükbaşı genç yaşta okulu bırakıp iş hayatına atılmış. Bu kararın yaptığı girişimler ve kurduğu şirketlerle ne kadar doğru kararlar olduğunu görebiliyoruz. Cesaretli adımlar atarak hayatını kazanan Serhat Bölükbaşı’nı şu an girişimleri ve genç yaşta açtığı şirketleri ile de tanıyoruz zaten. Serhat Bölükbaşı BS Salesin CEO su. Bununla beraber Türkiye’nin Bitcoin tesislerinin %40 da onun kontrolünde. Genç yaşta oldukça başarılı olan Serhat Bölükbaşı, sosyal medyada da oldukça başarılı. Öyle ki Instagramda 1 milyon takipçiye sahip. Bu noktada oldukça popüler olan oldukça fazla çalışan ve sektörde adından gururla bahsettiren Serhat Bölükbaşı’nı instagramdan takip edebilir ve başarısını görebilirsiniz. Bunun için serhatbolukbasiofficial, bssales_tech, Businesserhat hesaplarını takip etmeniz yeterli.

Serhat Bölükbaşı geçen yıllarda BS Salesi kuran ve CEO’su olan Businesserhat Şirketin 3 kategoriden oluşacağını açıkladı.

Serhat Bölükbaşı aslen Malatyalı. 18 yaşında olan ve İstanbul’da yaşamakta olan Serhat Bölükbaşı genç yaşta okulu bırakıp iş hayatına atılmış. Bu kararın yaptığı girişimler ve kurduğu şirketlerle ne kadar doğru kararlar olduğunu görebiliyoruz. Cesaretli adımlar atarak hayatını kazanan Serhat Bölükbaşı’nı şu an girişimleri ve genç yaşta açtığı şirketleri ile de tanıyoruz zaten. Serhat Bölükbaşı BS Salesin CEO su. Bununla beraber Türkiye’nin Bitcoin tesislerinin %40 da onun kontrolünde.
Oldukça fazla çalışan ve genç yaşta bu kadar çok şeyi başarabilen Serhat Bölükbaşı son olarak ise bazı açıklamalarda bulundu. Serhat Bölükbaşı geçen yıllarda BS Salesi kurmuştu. Yaptığı açılamaya göre Serhat Bölükbaşı CEO’su olan Businesserhat Şirketin 3 kategoriden oluşacağını açıkladı. Bu 3 kategori ise tekstil, teknoloji ve enerji olarak bilinmekte.
Oldukça başarılı bir adım atan Serhat Bölükbaşı birçok konuda Türkiye için bir şeyler yapmaya ve gurur olmaya devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir