Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Samsung “Unpacked” etkinliği

Samsung “Unpacked” etkinliği

haber haber - - 2 dk okuma süresi
13 0

Samsung kısa süre önce kendi Metaverse hizmeti olan My House’u tanıttı. Sanal mağaza, 1 aydan daha kısa bir sürede yaklaşık olarak 4 milyon kullanıcıyı ağırladı. Metaverse’te Decentraland’de mağaza açan teknoloji devinden sanal evrenle ilgili bir hamle daha geldi.

Samsung S22 ailesinin tanıtılması beklenilen “Unpacked” etkinliğinin duyurusu geçtiğimiz ay yapıldı. Samsung, resmi Twitter hesabından anket paylaştı. Çıkan anket sonuçlarına göre kullanıcılar düzenlenecek olan bu etkinlikten, kamera evrimi, yaratıcılık ve üretkenlik araçlarından büyük bir beklentide olduklarını belirtti.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, kullanıcıların Metaverse Decentraland’de Samsung 837x isimli mağazasından da etkinliğe katılabileceğini duyurdu. Sanal mağaza New York Washington’daki mağazanın tam olarak bir yansıması. Decentraland tarihi için en büyük satın alımlarından biri olan bu sanal gerçeklik mağazası, tarihi bir etkinliği de ev sahipliği yapacak.

Şirket, Gear VR‘ı piyasaya sürdüklerinde sanal gerçeklik için yatırım yapan sayılı şirketlerdendi. Bir VR başlığı için uygun fiyatlı olan bu ürünlerini Aralık ayında emekli edeceğini açıklayan şirket, bununla ilgili bir gelişme olmadığını da belirtti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir