Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. “Sadece İtalya değil, tüm ülkeler bizden çekiniyor”

“Sadece İtalya değil, tüm ülkeler bizden çekiniyor”

haber haber - - 2 dk okuma süresi
11 0

Milan ile 9 sene sonra ilk defa Şampiyonlar Ligi‘ne katıldıklarını söyleyen Hakan Çalhanoğlu, “Çok güzel bir duygu. İyi bir oyun sergiledik. Bugünden itibaren Milli Takıma odaklanacağız. Senelerdir bunu bekliyoruz. 4 senedir Milan’dayım. Milan’ın benim için ayrı bir yeri var” dedi.

Lille’in şampiyonluğu sonrası diğer milli oyuncuları aradığını söyleyen orta saha, “Burak Ağabey’i aradım. Tebrik ettim. Yusuf da öyle. Kampta görüşeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Avrupa Şampiyonası için ise Hakan Çalhanoğlu, “Büyük konuşmak istemiyorum. Her ülkeye saygımız sonsuz. Onlar da bizden çekiliyor. Sadece İtalya değil, tüm ülkeler bizden çekiniyor. Bizim iyi bir takım olduğumuzu biliyorlar. Avrupa Şampiyonası’nda turu geçmek istiyoruz. İlk hedefimiz o. Ondan sonra konuşuruz. İnşallah milletimizi ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bizden dualarını eksik etmesinler” açıklamasını yaptı.

Milan ile sezon sonu sözleşmesinin sona ermesi ve geleceğiyle ilgili soruyu ise Hakan Çalhanoğlu, “Geleceğim ile ilgili şimdi konuşmak istemiyorum. Önümüzde Avrupa Şampiyonası var. Henüz kararımı vermedim. Ondan sonra bakacağız” yanıtını vermekle yetindi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir