Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Paris Işıltısı Nedir ve Kimlere Uygulanır?

Paris Işıltısı Nedir ve Kimlere Uygulanır?

haber haber - - 5 dk okuma süresi
19 0

Paris Işıltısı Nedir ve Kimlere Uygulanır?

Anti aging uygulamaları içerisinde yaşlanmaya karşı etkili ve başarılı sonuçlar ortaya koyan Paris ışıltısı cildin sağlıklı ve ışıltılı olmasını sağlar. Cildin ihtiyaç duyduğu içerikler hazırlanarak işlemler uygulanır. Yüze canlılık ve parlaklık kazandıran paris ışıltısı daha çok cilt problemi bulunan kişiler tarafından tercih edilir. Özellikle donuk ve mat ciltlerde kullanılır. Cildin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri içeriğinde barındıran Paris ışıltısı hücreleri yenileyerek kolejin üretimini tetikler.

Paris Işıltısı Ne Kadar Sürer?

Paris ışıltısı devamlılığı olan bir cilt bakım uygulamasıdır. Bu nedenle periyodik aralıklarla işlem tekrar ettirilebilir. Zaten paris ışıltısı cildin ihtiyacı doğrultusunda seanslar halinde düzenlenir. Bu nedenle her seans etkisini 3-4 ay devam ettirir.

Paris Işıltısı Fiyatları

Ameliyatsız cilt bakımı uygulamaları içerisinde ilk sıralarda yerini alan Paris ışıltısı kişiye özel hazırlanan seanslar sonrası fiyatlandırılır.

Botoks Nedir?

Etkili bir toksin olan botoks enjekte edildiği bölgedeki kasların hareketini yavaşlatır. Bu nedenle aşırı mimik sonrası ortaya çıkan çizgiler ve kırışıklıklar botoks tedavisi ile son bulur. Aynı şekilde aşırı terleme problemi bulunan kişilerde botoks tedavisini tercih eder. Daha çok kozmetik alanında kullanılan botoks gençlik iksiri olarak görülür. Çünkü enjekte edildiği bölgedeki derin çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. Enjeksiyon şeklinde uygulanan botoks sonrası insanlar günlük hayatlarında kolayca dönebilirler.

İzmir botoks estetik ve sağlık amaçlı tercih edilen botoks işlemlerini güvenilir ve profesyonel anlamda en iyi şekilde uygular. Aşırı mimik ve yüz ifadesi sonrası meydana gelen ince çizgiler zamanla derinleşmeye başlar. Dolayısıyla ortaya estetik açılan kötü bir görüntü çıkar. Bu nedenle güvenilir ve sağlıklı bir şekilde gençleşmek isteyenlerin tercih ettiği botoks işlemleri ile yüzde meydana gelen tüm çizgiler etkili bir şekilde ortadan kalkar.

Bu sayede daha genç ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak mümkündür. İzmir botoks sadece gençleşmek amacıyla değil kullandığı botulinum toksini ile sağlık alanında da birçok probleme çözüm üretir. Göz tembelliği, migren ağrıları ve aşırı terleme problemleri de botoks tedavisi sonrası ortadan kalkar. Uygun dozlarda kullanılan botulinum toksini uzman kişiler tarafından vücuda enjekte edilir.

İzmir Botoks Fiyatları

Yaşlanma ile birlikte ortaya çıkan ince çizgi ve kırışıklıklar botoks tedavisi ile çözüme ulaşır. İzmir botoks fiyatları kişiye özel planlanır. Çünkü bireylerin tercih edeceği kullanım alanı farklılık gösteriyor.

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

Pürüzsüz ve tertemiz bir cilde sahip olmak isteyen kişilerin tercih ettiği lazer epilasyon günümüzde bay bayan herkesin tercih ettiği bir işlemdir. İzmir lazer epilasyon geleneksel ve klasik yöntemlerin dışında istenmeyen tüy ve kılları etkili bir şekilde yok ediyor.

Yeni nesil lazer epilasyon cihazları ile hedeflenen bölgeye gönderilen lazer ışınları kıla rengini veren melanin pigmentini tahribata uğratıyor. Böylece her seans sonrası zayıf çıkan kıl kökleri zamanla tamamen yok oluyor.

Yapılan doğru analizler sonrası İzmir lazer epilasyon bünyesinde barındırdığı farklı lazer cihazları ile her cilt ve kıl tipine uygun lazer işlemini gerçekleştirir. Yazar cihazlarının göstermiş olduğu bu başarılı ve etkili sonuç uygulamanın her geçen gün daha fazla tercih edilmesini sağlamıştır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon bireylerin isteği doğrultusunda bölgesel ya da tüm vücut olarak uygulanır. Bu nedenle lazer epilasyon fiyatları işlemin gerçekleşeceği bölgenin genişliğine ve bölge sayısına göre hesaplanır. Ayrıca İzmir lazer epilasyon kişiye özel düzenlenen seansları da göz önünde bulundurarak lazer epilasyon fiyatlarını belirler.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir