Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den Sert Açıklamalar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den Sert Açıklamalar

haber haber - - 2 dk okuma süresi
28 0

Bahçeli, Özgür Özel ile Yaşadığı Polemiği Sürdürdü

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında CHP lideri Özgür Özel ile yaşadığı “soru” polemiğini sürdürerek sert açıklamalarda bulundu. Bahçeli, Özel’e yönelik sert ifadelerle şunları söyledi:

“Yanıldığını Bir Gün Anlayacaktır”

Bahçeli, normalleşme kelimesinin egemen çıkarlardan ödün istenmesi durumunda uçuk yumuşamaya karşı olduklarını vurgulayarak, muhalefet partilerinin normalleşmesi gerektiğini belirtti. Özgür Özel’in duruşunu sorgulayan Bahçeli, “Özgür beyin yumuşama için önce Dem korkusu ile yüzleşmesini, adam gibi duruş göstermesini tavsiye ediyorum. Saçma sorularla, seviyesiz ifadelerle bizim geri adım atacağımızı düşünüyorsa yanıldığını bir gün anlayacaktır.” ifadelerini kullandı.

“Bitli Baklanın Alıcısı Yoktur”

Bahçeli, akşama karşı gitmeyeceklerini belirterek örgütlenmeye karşı olduklarını ifade etti. Cumhur İttifakı’nın güvence olduğunu vurgulayan Bahçeli, sosyal medya yalanlarına inanan siyasetçilerin eriyeceğini ve 2 Haziran’daki seçimlerde Cumhur İttifakı’nın milletin teveccühünü kazanacağını belirtti.

Özgür Özel’in Yanıtı

Özgür Özel ise Devlet Bahçeli’nin açıklamalarına sert bir yanıt vererek, Bahçeli’ye yönelik iddialarda bulundu. Özel, Bahçeli’nin sorularına karşılık verirken, aralarındaki polemiği sürdürdü.

İlgili Yazılar