Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Melek Baykal: İyi ki gelmiş bu dünyaya iyi ki yaşamış

Melek Baykal: İyi ki gelmiş bu dünyaya iyi ki yaşamış

haber haber - - 2 dk okuma süresi
26 0

İlminur ATÇI – Herkes DUYSUN / İSTANBUL (İGFA) –  Ünlü duayen Özkan Uğur’un ‘Cennet Mahallesi’ dizisinden rol arkadaşı olan sanatçı Melek Baykal, Özkan Uğur’un çok özel bir insan olduğunu belirtti.

“Maalesef çok özel bir arkadaşımızı kaybettik. Dostluğu, kardeşliği, insanlığı özeldi” diyen Baykal, “Özel bir adamdı. Biz onunla zaman zaman haberleşirdik. Hastalığında son atağı yaşadığında ‘Özkan’ım pes etmek yok. Sen kaç tane atak devirdin. Geçecek, bitecek bunlar da.’ dedim. Hiç unutmuyorum bana söylediği bir tek cümle, ‘Melo bu seferki kötü geldi galiba…  Affetmeyecek, beni götürür.’ oldu. Bu cümlelerine karşılık böyle düşünmemesi gerektiğini söyledim ancak fayda etmedi, Özkan hissetmiş olmalı” diye konuştu.

“YOKLUĞUNU HER ZAMAN YÜREĞİMDE HİSSEDECEĞİM”

Özkan Uğur’un yokluğunu her zaman yüreğinde hissedeceğini söyleyen Baykal, “Çok özel ve güzel bir adamdı. Türkiye’de ender sanatçıya nasip olacak bir sevgi seli ile gitti öbür tarafa. İyi ki gelmiş bu dünyaya, iyi ki yaşamış ve iyi ki birilerine bir şeyleri öğretmiş. Allah’ım hepimize öyle güzel veda edip gitmeyi, o kadar sevgi seli ile uğurlanmayı nasip etsin” ifadelerini kullandı.

Kaynak: IGFA

İlgili Yazılar