Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Marcao’dan Terim’e teşekkür

Marcao’dan Terim’e teşekkür

haber haber - - 3 dk okuma süresi
16 0

Brezilyalı futbolcu, imzanın ardından kişisel sosyal medya hesabından teknik direktör Fatih Terim’e teşekkür etti.

Marcao “Bana kimse inanmazken siz bana inandınız. İyi günümde, kötü günümde benimleydiniz ve beni hep desteklediniz. Bana öğrettiğiniz her şey için çok teşekkürler Hocam” ifadelerini kullandı.

Marcao, imza töreninin ardından GSTV’ye ise şunları söyledi:

“Böyle büyük bir camiada üç sene daha oynayacağım için çok mutluyum. Kontratımı yeniledim. Güzel ve duygusal anlar yaşadık. Başkanımıza, yönetimimize ve herkese çok teşekkür ediyorum. Bana bu şansı tanıdılar ve tekrar kontratımı yenilediler. Ailemle ben burada çok mutluyuz. Özel bir parantez de Fatih hocama açmak istiyorum. İlk geldiğimde benimle ilgili olumsuz haberler çıkmıştı. Beni keşfeden, bana güven veren kendisidir. İlk günden beri bana baba gibi davrandı. Hep yanımdaydı. Sadece benim değil ailemin de yanındaydı. O yüzden Fatih hocama bir kere daha teşekkür ediyorum.”

“Çok mutluyum. Galatasaray için mücadeleye devam edeceğim. Umarım Galatasaray forması ile daha güzel işler yaparım. Kolay değil. Yeni bir ülke ve takıma geliyorsunuz. İster istemez bu haberler geliyor kulağınıza. Burada hocanızın verdiği destek sizin için çok önemli. İlk başta kimse inanmıyordu. Küme düşmeye oynayan bir takımdan geldi, Galatasaray’a nasıl stoper olacak diyorlardı. İlk günden beri hocam bana destek verdi. Benimle beraberdi. Kötü ve zor maçlarım oldu. O zor ve kötü maçlarda da bana olan inancını hiçbir zaman kaybetmedi. O yüzden bu gelişmemde kendisinin de inanılmaz emeği var. Kendisine teşekkür ediyorum.”

“Taraftarlı oynamak ve taraftarsız oynamak arasında dağlar kadar fark var. Taraftarımız bizim için inanılmaz bir itici güç. Onların desteğine gerçekten ihtiyacımız var. Umarım bir an önce tekrar buluşuruz ve kavuşuruz. Bundan önce kazandığımız kupaları tekrardan yinelememizi ümit ediyorum.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir