Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Kripto için Elmaslar: Geleneksel İş Hayatında Devrim

Kripto için Elmaslar: Geleneksel İş Hayatında Devrim

haber haber - - 3 dk okuma süresi
23 0

Kripto için Elmaslar: Geleneksel İş Hayatında Devrim

WATFORD, İngiltere, 23 Aralık 2021 /PRNewswire/ — 21 Kasım’da İstanbul Türkiye’deki Lüks Otel Titanic Business Kartal, Triple Ex Token’ın bir sunumunu gerçekleştirdi.

Genç geliştiriciler ekibi (Crypto Exchange Stockpoint), elmas endüstrisindeki profesyonellerle birlikte, herkesin yatırım fiyatı üzerinden kripto para birimi için elmas alıp satabileceği bir elmas değişimi Triple Ex Marketplace yarattı. Marketplace’e erişmek için Triple Ex Token (3-Ex) satın almanız gerekir.

Elmas piyasası şimdiye kadar muhafazakardı ve sıradan alıcılara kapalıydı. Elmaslar, altının aksine bir varlık olarak mevcut değildir, insanlar kuyumculardan elmas satın alırken çok fazla ödeme yaparlar. Bu sorunlar, hem amatörler hem de profesyoneller için eşit fırsatlara sahip bir pazar yeri yaratmak gibi bir çözüme yol açtı.

Triple Ex Marketplace’e ulaşmak için bir Triple Ex Token satın almanız gerekir. Triple Ex Token, istisnasız hepsi serbest dolaşımda olacak olan 600.000 jeton miktarında verilir.

Yaratıcılar pazarın bir prototipini sundular, lansmanı Mayıs 2022 ayında yapılacak.

“Teknoloji karmaşık değil. Triple Ex pazarında bir yardımcı program jetonu kullanırsanız, artık borsada işlem görmez. Ve eğer piyasada çok sayıda insan varsa, bu, borsada buna bağlı olarak daha az jeton, bir kıtlık olacağı anlamına gelir. Arz ve talep budur. Bu şekilde fiyatı yüksek tutmayı başarıyoruz. Bu yüzden bu jetonların gerçek değeri var.” – projenin yaratıcılarından biri diyor.

Sunumun yeri de önemlidir. Pandemi sırasında Türkiye, dünyanın her yerinden insanların kısıtlama olmaksızın özgürce girebildiği birkaç yerden biri olmaya devam ediyor. Ayrıca, Türkiye aynı zamanda en büyük mücevher ve pırlanta tedarikçilerinden biri olarak biliniyor.

Dünya hızla değişiyor, ancak bazı işletmeler son yüzyılda sıkışıp kaldı. Modern sorunlar, modern çözümler gerektirir. Ancak kripto para biriminden daha modern ne olabilir? Muhtemelen hiçbirşey.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir