Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. İzmir Karabağlar’ın 2024 bütçesi belli oldu

İzmir Karabağlar’ın 2024 bütçesi belli oldu

haber haber - - 1 dk okuma süresi
28 0

İZMİR (İGFA) –  İzmirde Karabağlar Belediye Meclisi’nin ekim ayı toplantılarının ikinci birleşimi ana hizmet binasındaki meclis toplantı salonunda yapıldı.

Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mümtaz Rodos ve Komisyon Başkanvekili İnan Demirgıran, 2024 bütçesiyle ilgili meclis üyelerini bilgilendirdi. Komisyon Üyesi İbrahim Ulubaş da AK Parti adına görüşlerini paylaştı. Daha sonra CHP Grup Başkanvekili Zafer Levent Yıldır, AK Parti Grup Başkanvekili Fırat Eroğlu ve meclis üyeleri değerlendirmelerini yaptılar.

Değerlendirmelerin ardından konuşan Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, tüm meclis üyelerine teşekkür ederek, 2 milyar 50 milyon liranın, 500 bin kişinin yaşadığı Karabağlar için mütevazı bir rakam olduğunu vurguladı.

Kentsel gelişim bakımından sıkıntılı olan bir ilçede, aklı, plan ve projeyi ön plana çıkararak hizmet vermeye çalıştıklarını belirten Başkan Selvitopu, “Personel sayımız yıllar içinde azalsa bile, hizmetlerimizin sayısı ve kalitesi hızla artıyor. Araç parklarımız gençleşip güçleniyor. Çok personel çalıştırıp maaş ödeyemez kurumlar olduğunu biliyoruz” dedi.

Kaynak: IGFA

İlgili Yazılar