Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İYİ Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya İstifa Etti

İYİ Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya İstifa Etti

haber haber - - 2 dk okuma süresi
25 0

İYİ Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya, İstifasını Açıkladı

İYİ Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklama ile istifasını duyurdu. Kaya’nın istifasıyla İYİ Parti’nin sandalye sayısı 36’ya düştü.

Kaya: “Milletin Vekili Olmayı Gaye Edindim”

Aykut Kaya, açıklamasında milletin vekili olmayı gaye edindiğini belirterek, “Özveriyle ve gayretle ülkemiz ve Antalya’mız için çalıştım ve çalışmaya devam edeceğim.” ifadelerine yer verdi.

Kaya: “İYİ Parti’de Hizmet Etme Koşulları Ortadan Kalktı”

İstifa gerekçesini açıklayan Kaya, “Büyük bir heyecan ve umutla dahil olduğum İYİ Partide, milletimize ve ülkemize hizmet etme koşullarının ortadan kalktığını üzülerek görmekteyim. Bu nedenle İYİ Parti üyeliğimden istifa etme kararı aldım.” açıklamasında bulundu.

Kaya: “Siyasete Milletimizin Menfaatlerini Her Şeyin Üstünde Tutarak Devam Edeceğim”

İstifasının zor bir karar olduğunu belirten Kaya, “Milletimize ve Antalya’mıza daha iyi hizmet edebilmek adına gerekli olduğunu düşündüğüm bir adımdır. Bugünden sonra da siyasete milletimizin menfaatlerini her şeyin üstünde tutarak devam edeceğim.” dedi.

Kaya: “Gelecek Günlerde Azim ve Kararlılıkla Çalışacağım”

Gelecek günlerde ülkemiz ve milletimiz için daha güzel yarınlar inşa etmek adına azim ve kararlılıkla çalışacağını vurgulayan Kaya, “Ülkemiz ve milletimiz için daha güzel yarınlar inşa etmek adına azim ve kararlılıkla çalışacağımı belirtmek isterim.” ifadeleriyle açıklamasını noktaladı.

İlgili Yazılar