Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Mersin
  4. »
  5. Hangi Teknolojinin Şovu?

Hangi Teknolojinin Şovu?

haber haber - - 6 dk okuma süresi
27 0

[ad_1]

Teknolojik ürünler günümüzde birçok alternatifi insana sunuyor.Dijital baskı sektörünün lideri Lidya Grup, 21 – 24 Eylül 2023 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek 24.Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri – SIGN İstanbul 2023 Fuarı’nda temsil ettiği 6 global markanın son teknoloji dijital baskı makinelerini sergileyecek.  

Teknolojisiyle dijital baskı sektörünün dünya devleri arasında yer alan Xerox, Epson, Efi, Kongsberg, Duplo ve kendi markası Sutec makinelerini ülkemizde temsil eden Lidya Grup, fuarın buluşma noktası olacak ve standında temsil ettiği global markalardan sergilediği 20’nin üzerinde makine ile adeta teknoloji şovu yapacak. Fuara özel kampanyalı fiyatları ve uygun finansman çözümleri ile ses getirecek olan Lidya Grup, ülke genelinden ve yurtdışından ziyaretçilerini ağırlayacak. Endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasını her yıl Avrasya’nın kalbinde bir araya getiren SIGN İstanbul’a yurtiçi ve yurtdışından profesyonel ziyaretçilerin yoğun katılımı bekleniyor.  
 Dijital baskıda Lidya zirvede yer alıyor

 Fuarlarda Lidya standının teknoloji şölenine dönüştüğünü ifade eden Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz, şunları söyledi:

“SIGN İstanbul 2023 fuarındaki standımızda, dijital baskı makinelerinin en star makinelerini, herkesin görebilmesi ve deneyimlemesi için sergileyeceğiz. Geçtiğimiz günlerde Duplo Türkiye’nin distribütörü olduk ve Duplo’nun ürünlerini ilk kez standımızda sergileyeceğiz. Temsil ettiğimiz Xerox, Epson, Efi, Sutec, Kongsberg, Duplo markalarının hepsi baskı sektöründe gözükse de, markaların teknolojileri ve hizmet verdikleri alanlar birbirinden farklıdır ve bu nedenle yatırım kararından önce yakından incelenmesi önemlidir. Fuara özel düzenleyeceğimiz kampanyalı fiyatlar ve uygun finansman çözümlerimiz ile son yılların en başarılı fuarlarından birisini geçirmeyi planlıyoruz. Hem yeni teknolojileri görme, hem ihtiyaçları karşılama noktasında ciddi bir ziyaretçi ilgisiyle karşı karşıya olacağız. Lidya Grup olarak bizler, yaptığımız her işimiz de daima en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve elde ettiğimiz başarılar neticesinde şirketimizi Türkiye’de ve Londra’daki Lydia Digital ltd şirketimiz ile Birleşik Krallık başta olmak üzere bulunduğumuz coğrafyada ve dünyada zirvede tutmaya devam ediyoruz.” dedi.

 Yatırım yapmak için cazip fırsatlar olabilir

 Son aylarda yaşanan enflasyon, faiz ve döviz kurlarında yaşanabilecek olası artışlara değinen Lidya Grup Başkanı Bekir Öz, şunları kaydetti:

“Dijital baskı makineleri sektörü ithalata bağlı bir sektör. Herkes önümüzdeki dönemde döviz kurlarında artışların olacağını öngörülebiliyor. Bir yatırım yapılacaksa, mümkün olduğunca çabuk yapılması avantaj sağlayacaktır. Yatırım yapmak için cazip fırsatlar olduğunu söyleyebiliriz ve şuan yatırım yapan kazanır.” diye konuştu.

İş dünyasına tavsiyede bulunan Başkan Bekir Öz, konuşmasına şöyle devam etti:

“Bu dönemde, stokların, genel giderlerin ve nakit akışının iyi yönetmesi önemlidir. Şirketlerin, iş süreçlerini yeniden gözden geçirip, yapılarını daha sağlıklı bir hale getirmeleri gereklidir. Aynı zamanda, ekonominin, pazarın, müşterilerin gerçeklerine göre hareket etmek lazımdır. Bir diğer konu da, şirketlerin büyük çoğunluğu yeterince planlama ve ölçme yapmıyorlar, oysa işi yönetirken planlama yapmak ve sonrasında ölçmek zaruridir.” diye konuştu.

 İlk defa lansmanı yapılacak makineler bulunuyor

 SIGN İstanbul 2023 Fuarı’ndan sektörün beklentilerin yüksek olduğunu belirten Lidya Grup Satış Direktörü Adem Öz, şunları anlattı:

“Fuarın olduğu tarihler, hem sezonun başlangıcı olması, hem de birçok alımın sezon başlangıcına ötelenmesi ve yaz döneminin bitmesi fuardan beklentileri yükseltiyor ve fuar bu açıdan alım için doğru bir buluşma noktası haline geliyor. Lidya olarak fuarda, temsil ettiğimiz Xerox, Epson, Efi, Kongsberg, Duplo ve Sutec’den oluşan 6 markadan birçok yeni teknolojileri sergileyeceğiz. Bu makinelerden bazılarını ilk kez Türkiye lansmanını yaptığımız ürünlerimiz olacak. Standımıza gelen tüm ziyaretçilerimize dijital baskı alanında uçtan uca son teknolojiyi deneyimleme fırsatı sunacağız. Örnek vermek gerekirse, ambalaj tarafında hizmet veren bir kuruluşun, büyük ebatta oluklu mukavvaya baskısını gerçekleştirip, ondan sonra kesimini dijital olarak tamamlayıp, bitmiş ürün halini standımızda demosunu yapabilecek bir durumdayız. Özetle, birçok sektörde yapılan işlerin başlangıcından sonuna kadar olan aşamaları, standımızda müşterilerimiz ve ziyaretçiler tarafından yerinde görülecek. Reklam, promosyon, ofset sektörü, ambalaj gibi her alandan ziyaretçileri standımızda ağırlayacağız.” şeklinde konuştu.
MHA

[ad_2]

MHA

İlgili Yazılar