Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Fenerbahçe Mutlu Sona Yaklaşıyor

Fenerbahçe Mutlu Sona Yaklaşıyor

haber haber - - 2 dk okuma süresi
23 0

Fenerbahçe Mutlu Sona Yaklaşıyor

Fenerbahçe, yerli yıldızlar Altay Bayındır ve Arda Güler ile sözleşme görüşmelerinde iyi ilerleme kaydetti. Türkiye’deki geçici transfer dün  sona ermiş olsa da Fenerbahçe, Jayden Oosterwolde, Samet Akaydın ve Emre Demir ile kadrosunu güçlendirmeye çok yakın. bir yurt içi transferde iki önemli imzanın imzalanması. Hürriyet’in haberine göre; Sarı lacivertlilerin geleceği Arda Güler ile sözleşmesi biten takımın kaptanı Altay Bayındır’da herhangi bir sıkıntı bulunmadığı, her iki oyuncunun da sözleşmesiz olarak beklendiği kaydedildi. Geçen yıl imzalanan 3 yıllık sözleşme profesyonelleşse de yönetim süreci 5 yıla çıkarmak ve hem oyuncu hem de oyuncu yararına değişiklikler yapmak istiyor.

Genç yıldızın yeni sözleşme imzaladığı öğrenildi. Aynı zamanda başkan Ali Koç’un Arda Güler’in süreciyle bizzat ilgilendiği,  futbolcunun geleceğinin her aşamada özen ve dikkatle takip edildiği ve dikkatini çektiği anlatıldı. Portekizli teknik adamın özel ilgisi sayesinde hem fiziki hem de oyun yapısı açısından kendini geliştirdiği söylenen Arda’nın önümüzdeki sezon daha fazla süre alması gerektiği özellikle oyunda herhangi bir olumsuz durumun olmadığı vurgulandı. Eş değer Kayserispor’un son maçına kritik kurtarışlarla damga vuran Altay Bayındır ile sözleşme görüşmeleri sürüyor.

Kulüp Kaynakları Hakkında; “Fenerbahçe Altay ile devam etmek istiyor, 1xbet güncel giriş Altay da Fenerbahçe ile kalmak istiyor. Dolayısıyla abluka yoktu, kriz yoktu. Zaman içinde ayrıntılar sızdırıldıkça, herhangi bir pazarlık acelesi olmadan, para ya da Avrupa’da oynama arzusu gibi iddialar su yüzüne çıktı. Altay bu takımın kaptanı, Fenerbahçe’den ayrılamazsınız’ dediler.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir