Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Mersin
  4. »
  5. Dolap, yarım milyon ürünü ekonomiye kazandırdı

Dolap, yarım milyon ürünü ekonomiye kazandırdı

haber haber - - 2 dk okuma süresi
23 0

[ad_1]

Türkiye’nin en büyük “ikinci el ürün platformu” Dolap, yılın en büyük kampanyası olan ‘Kazandıran Alışveriş Günleri’ne ilişkin verilerini açıkladı. 18-22 Eylül tarihlerinde gerçekleşen kampanya ile 500 bin ürün yeni sahipleri ile buluştu.

Türkiye’de paylaşım ekonomisi bilincinin artmasına da katkıda bulunan, Türkiye’nin en büyük “ikinci el ürün platformu” Dolap, ’Kazandıran Alışveriş Günleri’ ile ikinci el ürün pazarına öncülük etmeye devam ediyor. 18-22 Eylül tarihlerinde gerçekleşen yılın en büyük kampanyası ‘Kazandıran Alışveriş Günleri’ne ilişkin verilerini açıklayan Dolap, 5 gün boyunca süren kampanyada 500 bin adet ürün satışı gerçekleştiğini duyurdu. Dolap, yeniden kullanım ile döngüsel ekonomiye de büyük katkı sağlarken, kampanyaya özel satıcı gelirinin ortalama 1.100 TL, alıcı sayısını ise 400 bin olarak açıkladı.

‘Kazandıran Alışveriş Günleri’ boyunca binlerce ürün, çeşitli kampanyalar, flaş indirimler, mega kuponlar, yıldızlı ürünler ve değişen oranlı paylaşımlı indirimlerle tasarruf etmek isteyen kullanıcılarla buluştu. Dolap’ta en çok sevilen avantajlı fırsat ise ‘Teklif Verme’ oldu. 

En büyük ilgiyi Bebek & Çocuk kategorisi gördü

Dolap’ın kampanyasında Kadın Giyim ve Aksesuar, Erkek Giyim ve Aksesuar, Bebek ve Çocuk, Ev ve Yaşam, Elektronik olmak üzere beş farklı ana kategoride bütçe dostu ürünler yer alırken ‘Bebek&Çocuk’ kategorisi ise en çok ilgi gören kategori oldu.
MHA

 

[ad_2]

MHA

İlgili Yazılar