Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. CHP Kayseri seçim startını verdi

CHP Kayseri seçim startını verdi

haber haber - - 2 dk okuma süresi
31 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Seçim sürecinde izlenecek politikaları hep birlikte belirleyecekleri, demokrasinin bunu gerektirdiğini belirten CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin; “ Bu yerel seçimler bizim için çok önemli, halkın geçim sıkıntısı çektiğini, enflasyonun tavan yaptığını insanların; geleceğin umudu  dediği çocuklarını bile okutacak gücünün kalmadığını gözlemliyoruz. Bütün bunları değerlendirerek bir politika takip edeceğiz.

’Demokrasinin gereği istişaredir. İlçe Başkanlarımızın görüşleri ve fikirleri bizim için önemlidir. Zira halkın her kesiminden bilgi almak ancak İlçe Başkanları ile bir araya gelmekten geçer. Bu seçimler bizim için çok önemli bu seçimlerden azami başkanlık  kazanmak için var gücümüzle çalışacağız. Bugün bu toplantı ile birlikte seçim startını veriyoruz. Bunun içinde herkesin elini taşın altına koymasını bekliyoruz ki seçimler ancak  böyle kazanılır. Yılmayacağız bir yerine üç  hatta 10 çalışacağız tek tek herkese dokunacağız. Kapı kapı gezeceğiz ve vatandaşın durumunu dinleyeceğiz.  Kazanmak için beklenenin fazlasını yapacağız. Bu azmi İl Yönetimi arkadaşlarımda ve İlçe Başkanlarımızda gördüm  ve umudum bir kat daha arttı “ dedi.

Çok çalışmak için kararlı olduklarını da vurgulayan Keskin  ”Tüm partililerimde bunu görüyor ve umutlarımda bir o kadar büyütüyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: IGFA

İlgili Yazılar