Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Antika Alanlar

Antika Alanlar

haber haber - - 2 dk okuma süresi
31 0

Yıllara meydan okuyarak günümüze kadar ulaşan eşyalarınızın değerini öğrenmek istiyorsanız sizler de antika ekspertiz hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Eğer antika konusu ile ilgili değilseniz bir eşyanın değerini belirleyebilmeniz gerçekten de çok zor olacaktır. Bu sebeple de bir bilene danışmanız oldukça elzemdir.Antika Alanlar Dükkanı size yardımcı olacaktır.

Antika Alımı Antikanın Değeri Nasıl Belirlenir?

Antika bir eser ya da eşyanın değerinin belirlenmesinde birden fazla etken rol oynamaktadır. Bunlar arasında akıllara ilk gelen eski olmasıdır. Ancak bu sizleri yanıltmasın zira her eski olan eşya değer kazanmayacaktır. Bunun yanı sıra eşyanın sanatsal değerinin bulunması, iyi bir durumda olması gibi özellikler de değerlendirilecektir. Tüm bu etkenler antika ekspertiz hizmetimiz kapsamında değerlendirilip sizlere eşyanın hak ettiği tam değer bildirilecektir.

Firmamızın bu hizmeti sayesinde atalarınızdan kalan eşyalarınızın hak ettikleri değeri en iyi şekilde bulabileceksiniz. Profesyonel bir şekilde yıllardır bu işi yapan firmamız sayesinde sizler de kazancınızı maksimize edebileceksiniz.

Antika Alımıİstanbul içinde eşyalarını değerlendirmek için kurulmuş firmadır.

Antika Eşya Alan Yerler

Hangi eşyalar antika kapsamına girer gibi bir soru aklınıza gelebilir. Ancak bu sorunun cevabı bir hayli kapsamlıdır. Örnek verecek olursak dokuma halı, tablo, masa, saat, kitap, plak, hayvan iskeleti, mobilya, tabak gibi aklınıza gelebilecek pek çok ürün antika kapsamında değerlendirilebilir.

Sizler de bunun değeri ne olacak sanki demeden tüm ürünlerinizi antika ekspertiz hizmetlerimiz kapsamında değerlendirmeye tabi tutabilirsiniz. Böylelikle ideal değerinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir