Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Antalya Bisiklet Yol Yarışına Sayılı Gün Kaldı

Antalya Bisiklet Yol Yarışına Sayılı Gün Kaldı

haber haber - - 2 dk okuma süresi
12 0

Antalya Uluslararası Bisiklet Yol Yarışı tarihleri biliniyor. Uluslararası Bisiklet Birliği tarafından düzenlemesi yapılan bu yarış için de artık sayıyı günler kaldı. Yarışa katılım sağlayacak sporcular da sporu takip edenler de maçın başlangıç tarihine odaklanmış durumda. Başlangıç tarihi de 18-21 Kasım olarak biliniyor. Bunun yanında yapılacak olan koşunun sadece spor alanında değil, Antalya’nın tanınması ve değerinin anlaşılması açısından da oldukça önemli bir rol oynayacağı ileri sürülüyor.

Antalya Vali Yardımcı Nurettin Ateş de bu konuda açıklama yapan isimler arasında. Antalya’nın var olan salgın dönemine rağmen ilgi gören adreslerden biri olduğunu konuşması içerisine eklerken özellikle bu tarihlerde yapılan organizasyonların il için çok daha verimli olduğunun da altını çizdi. Konuşmaları içerisinde bu tarz yarışların bölgenin değerinin anlaşılması açısından oldukça değerli olduğu da bilinenler arasında yer alırken Ateş, konuşması içerisinde Antalya’nın bisiklet sporu için bir merkez konumunda olmasını istediklerini de belirtti. Nurettin Ateş’in haricinde bu konuda konuşma yapan tüm isimlerin de görüşü aynı yöndeydi. 1xbet mobil

Gözler Antalya Bisiklet Yol Yarışında

Artık birkaç günün kaldığı ve olumlu sonuçların beklendiği yarış için oldukça büyük bir heyecan var. Çünkü bilindiği üzere bu yarış Dünya Şampiyonası’na katılabilmenin anahtarı. Böylesine değerli bir yarışın ülkemiz içerisinde gerçekleştiriliyor olması da dikkatlerin ülkemize ve ülkemizin güzelliklerine çevrilmesi konusunda oldukça yararlı. Bu yüzden hem spor camiası hem de ülkemiz için büyük bir değer olan bu yarış heyecanla bekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir