Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Ahmet Ildız Transferi!

Ahmet Ildız Transferi!

haber haber - - 2 dk okuma süresi
19 0

Ahmet Ildız Transferi!

Geçtiğimiz sezon içerisinde Yeni Malatyaspor’un orta saha oyuncusu olan Ahmet Ildız ile yeni bir sözleşme imzalandı. Böylece Yeni Malatyaspor bünyesinde oynayan futbolcu Ahmet Ildız’ın Aytemiz Alanyaspor bünyesine transfer olduğu da resmen ilan edildi. Yapılan sözleşmenin üç yıl geçerli olacağı da bildirilenler arasındayken İmza töreni Cengiz Aydoğan Tesisleri içerisinde yapıldı.

Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu’nun belirli bir konuşma yapmasının ardından kadronun giderek daha da güçlendirilmesinin düşünüldüğü ve bu yüzden de transferlerin süreceğinin, bu konu üzerine düşünüldüğünün de mesajları verildi. Ahmet Ildız ile devam eden transfer sürecinin nasıl ilerleyeceği de şu an için soru işaretleri olarak varlığını koruyor. İlerleyen günlerde neler olacağını hep birlikte göreceğiz. Ahmet Ildız Aytemiz Alanyaspor Bünyesinde!

Transferi gerçekleştirilen Ahmet Ildız, geçen sezon içerisinde Yeni Malatyaspor içerisinde oldukça başarılı ve verimli bir sezona imza atmıştı. Şimdi yeni sezon içerisinde de yeni katıldığı takımın bünyesinde de çok daha iyi adımlar atacak gibi duran futbolcu, aynı şekilde kulüp başkanı tarafından da bu düşüncelerle anıldı. Taraftarların, futbolcuların ve kulüp Başkanı’nın tarafından büyük bir hoş geldin alan futbolcu, kendi mutluluğunu da oldukça belirgin bir şekilde ifade etti.

Bununla beraber ilerleyecekleri yolda yeni transferler de düşündükleri söyleyen Kulüp Başkanı bu kısımda akıllarında ne gibi düşüncelerin olduğunu, yeni transferler için de kimleri düşündüklerini belirtmedi. https://ucansupurgedernegi.com

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir