Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Adana kebap online sipariş

Adana kebap online sipariş

haber haber - - 6 dk okuma süresi
26 0

Adana kebap online sipariş

Adana kebap, adını meşhur olduğu topraklardan almış, yıllardır kebap denince akla ilk gelen kebap çeşitleri arasında yer alan bir yiyecektir. Bu yiyeceğin tarihçesine baktığımız zaman oldukça köklü ve önemli bir tarihi vardır tıpkı 1991 yılında kurulan Nuh ocakbaşı gibi. Bugünün Fikr-et’i ve dünün Nuh ocak başı olan markamızın gelişim sürecini halkımız oldukça iyi bilir. Bu süreçte mekanımızın müdavimleri ile yakinen beraber büyüdüğümüz söylenebilir. Değişmeyen te şey değişimin kendisidir mantığı ile yola çıktığımız bu alanda sayılı masadan kocaman bir restorana dönüşme hikayemizi iftiharla sunuyoruz. Adana kebap alanında bu kadar köklü bir tarihe ortaklık ettiğimiz için sıklıkla tercih edilen mekanlar arasında yer almaktayız. Bu durum da bizleri hem mekanımızda hem de her alanda Adana kebabın en iyilerinden birisi yapıyor. Adana kebap online sipariş alanında da her gün yüzlerce paket çıkardığımız restoranımızda sizler de bu kebabın tadına doyasıya varmak isterseniz bizleri ziyaret ederek kebap çeşitlerimizi tadabilir veya Adana kebap online sipariş seçeneğimiz sayesinde evinizin konforunda da bu kebabı yeme şansına sahip olabilirseniz. Özellikle sıcak, hızlı ve taze teslimatımız ile bir gün içerisinde yüzlerce paket sipariş çıkarmaktayız. Bu siparişlerin çoğunluğunu da Adana kebabı oluşturmaktadır. Bu sebeple sizler de kebaplarımıza online menülerimizi inceleyerek bakabilir, iletişim numaramız üzerinde arayarak siparişinizi verebilirsiniz.

Adana Burger

Adana burger alanında her ne kadar marka yapmış bir yer olmasa da son dönemlerde et kültürü ve hamburger kültürünün birleşmesiyle birlikte bu iki hizmeti de en güzel şekilde sunan Steak house konseptleri ortaya çıkmıştır.  Adana burger konusunda Fikr-et yemek festivallerinde yaptığı gösteriler ve şovlarla birlikte adından söz ettirmeyi başardı. Adana halkı tarafından zaten bilinen ve müdavimleri olan mekânımız burger alanında kendini her geçen gün geliştirmekte. Özellikle%100 dana eti kullanılarak oluşturulan burger köfteleri, yumuşacık puf puf ekmekleri ve diğer tüm göz alıcı sunumları gibi harika sunumlarıyla hem midelere hem de gözlere hitap eden cinsten. Adana burger denince akıllarda her ne kadar bir şey oturmasa da Fikr-et burger sizlerin akılların kazınacak bir tecrübe yaşamanızı sağlayacaktır. Kebap konusunda hem tarihi hem usta olduğumuz gibi burger ve köftelerimiz konusunda da tecrübeli ve yenilikçi davranmaktayız. Her geçen gün menü içeriğimizi çoğaltarak her damak zevkine uygun eklemeler yapmaktayız. Gerek Adana kebap gerek ise Adana burger denildiği zaman parmak ısırtan lezzetlerimiz ve zengin menümüz ile üç nesildir popüler steak house olmaktan gurur duyuyoruz. İşimizi aşkla yapıyoruz ve sizleri restoranlarımızda ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Çeşit çeşit salata ve mezelerimiz ile sunduğumuz sofralar helal gıda garantisi ile evlerinize kadar ulaşmaktadır. Sizler de Adana burger alanında bizleri tercih ederek farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Adana’nın En İyi Burgercisi

Adana’ya burger lezzetini ilk getiren mekanlardan birisi olarak Adana’nın en iyi burgercisi unvanını taşımak hem onur verici hem de büyük bir sorumluluk. Genellikle bizlere sosyal medya üzerinden ulaşan müşterilerimize sofralarında sunduğumuz lezzet kadar görsel bir şölen de yaşatıyoruz. Sosyal medya platformlarının aldatıcı tutumlarını bizim restoranlarımızda görmeniz mümkün değil. Herşey gerçek ve leziz. Lezzetlerimiz dumanı üzerinde sizlere sunulmaktadır. İster kapınıza kadar gelsin ister Yeşiloba ve Seyhan’da bulunan şubelerimizde sofralarınıza gelsin. Şık olduğumuz kadar rahatlığınıza da önem vererek atmosferimizi günlük kıyafetlerinize uygun şekilde tasarladık. Açık hava bölümü, farklı ödeme seçenekleri ile sizin için her detayı önceden düşünüp özenle sizler için geliştirdik. Ağır meşe odunu ateşinde pişen Adana’nın en iyi burgercisi,kazanabileceği en yüksek lezzete bürünerek sizlerle buluşuyor. Adana’da geleneksel lezzetler kadar burger alanında da kendimiz geliştirerek bu konuda Franchise hizmeti de vermeye başladık bu sebeple sizler de bizimle birlikte bu alanda çalışmak isterseniz Fikr-et ailesi ve markası çatısı altında yer alabilecek yeni işletmeciler aradığımızı bilmenizi isteriz. Bu konuda sizlere en büyük destekçi Fikr-et markası olacaktır. Hem köklü geçmişi hem de yeniliklere açık tutumu ile yeni bir vizyon ve misyon üsleniyor buna sizleri de ortak etmek istiyoruz. Gerekli bilgileri ister iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibata geçerek ister Çukurova bölgesinde yer alan ve internet üzerinde yol tarifi yer alan restoranımıza gelerek görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir