Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Mersin Son dakika Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Abdullah Avcı Doğru Kararlar Aldı

Abdullah Avcı Doğru Kararlar Aldı

haber haber - - 2 dk okuma süresi
7 0

Abdullah Avcı Doğru Kararlar Aldı

Bordo mavili takımın katıldığı maç içerisinde dün beklenmedik bir durum yaşandı. Bu durum da futbolcular tarafından değil teknik direktörleri tarafından geldi. Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı maçın seyrini değiştirdi. Maçın ilk seyri olumsuz bir şekilde ilerlerken arada yaptığı oyuncu değişiklikleriyle beraber büyük bir başarı elde etti. İlk yarının oyuncular için olumsuz olması da güçlerini kıramadı. Soyunma odasına 1-0 geride giren futbolcular için hızlı bir müdahale gerçekleştirdi.

Abdullah Avcı maç esnasında Siopis’in yerine Bakasteas’ı geçirdi. Bu değişiklik maçın 1-1 olmasını sağlarken değişiklikler de devam etti. Abdullah Avcı yetmiş dokuzuncu dakikada Trondsen’i kenra almayı seçti. Maçın gidişatını değiştiren hamlelerden biri de buydu. Trondsen yerine de sahaya Koita çıktı. Koita da maç içerisinde başarılı olmalarını sağladı. Böylelikle de bu maçın başarısı Abdullah Avcı’nın oldu. Söz konusu iki maç da galibiyetle sonuçlandı. Hazırlanan bu sürpriz kadro sayesinde de başarının mutluluğu yaşandı. Trabzonspor severleri de içten dileklerle beraber kutlamalar yaptılar. En büyük ilgiyse bu sever Abdullah Avcı’ya oldu.

Abdullah Avcı Maçın Gidişatını Değiştirecek Adımlar Attı

Maç esnasında yapılan değişikliklerle beraber öne çıkan Abdullah Avcı gerçekten de övgüyü hak ediyor. Yaptığı dokunuşlarla beraber başarıyı da beraberinde getirdi. Bu yüzden de son dakika ortaya konulan kadro büyük bir ilgi gördü. Bunun gibi banko maçlar için de detaylı bilgileri almanız çok basit. Justın TV üzerinden verilen yayınları izleyebilirsiniz. Ayrıca iddia tahminleri yapmanız ve sonuçlarını öğrenme şansınız da bulunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir